Hva søker du etter?  Partnere  |  Senioradvokater  |   Advokater  |  Advokatfullmektiger  |  Administrasjon

 

Partnere

1100
Ole Edward HagenPartner/ Møterett for Høyesterett

Dir: +47 63 86 88 80
Mob: +47 951 17 268
ole@oklandco.no

Les mer

1085
Gjermund PekebergPartner/ Møterett for Høyesterett

Dir: +47 63 95 90 60
Mob: +47 908 71 838
gjermund@oklandco.no

Les mer

Senioradvokater

2857
Hans-Petter BenthSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 75
Mob: +47 416 18 708
hansp@oklandco.no

Les mer

1082
Bjørg Strandos GranerudSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 68
Mob: +47 951 72 059
bjorg@oklandco.no

Les mer

1101
Per Aksel HosarSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 82
Mob: +47 997 33 632
per@oklandco.no

Les mer

3085
Olav A. RøssaakSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 78
Mob: +47 906 67 590
olav.rossaak@oklandco.no

Les mer

3086
Kitty Moss SørensenSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 79
Mob: +47 906 37 014
kitty.sorensen@oklandco.no

Les mer

Advokater

2866
Emilie Alexandra Sæter LangelandAdvokat

Dir: +47 64 84 47 18
Mob: +47 919 00 774
emilie@oklandco.no

Les mer

1664
Magnus Bryn LøbergAdvokat

Dir: +47 67 23 47 17
Mob: +47 919 00 881
magnus@oklandco.no

Les mer

1665
Ragnhild MartinsenAdvokat (i permisjon)

Dir: +47 64 84 60 60
Mob: +47 919 02 881
ragnhild@oklandco.no

Les mer

1835
Maria Drougge MillidahlAdvokat

Dir. +47 63 95 90 66
Mob. +47 451 16 850
maria@oklandco.no

Les mer

Advokatfullmektiger

2961
Julie Sofie AasAdvokatfullmektig

Dir: +47 63 86 88 85
Mob: +47 947 88 583
julie.aas@oklandco.no

Les mer

3084
Nina Håkonsbakken AnderssonAdvokatfullmektig

Dir: +47 63 86 88 86
Mob: +47 910 07 309
nina.andersson@oklandco.no

Les mer

3087
Dina Rojahn BergAdvokatfullmektig (i permisjon)

Dir: +47 64 84 60 60
dina.r.berg@oklandco.no

Les mer

2953
Christoffer Johannessen BjerkeAdvokatfullmektig

Dir: +47 67 23 47 14
Mob: +47 468 48 710
christoffer.bjerke@oklandco.no

Les mer

3150
Ishak Skjæraasen KhanAdvokatfullmektig

Dir: +47 67 23 47 20
Mob: +47 908 83 911
ishak.khan@oklandco.no

Les mer

2958
Henrik MidtsæterAdvokatfullmektig

Dir: +47 63 95 90 65
Mob: +47 468 08 954
henrik.midtsaeter@oklandco.no

Les mer

2964
Henrik Johan MyhrerAdvokatfullmektig

Dir. +47 67 23 47 15
Mob. +47 941 59 615
henrik.myhrer@oklandco.no

Les mer

2962
Marte RisøyAdvokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 62
Mob. +47 468 37 147
marte.risoy@oklandco.no

Les mer

Kristine Ravlo SandAdvokatfullmektig

Dir. +47 67 23 47 12
Mob. +47 919 04 064
kristine.sand@oklandco.no

Les mer

2850
Nina StrandvikAdvokatfullmektig

Dir. +47 22 42 60 66
Mob. +47 919 07 245
nina.strandvik@oklandco.no

Les mer

Benjamin Vilkensen Sæverås Advokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 81
Mob. +47 918 04 003
benjamin.saeveraas@oklandco.no

Les mer

2963
Caroline Sofie TenoldAdvokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 74
Mob. +47 476 87 071
caroline.tenold@oklandco.no

Les mer

2960
Haakon TomsAdvokatfullmektig

Dir. +47 22 42 60 63
Mob. +47 919 03 180
haakon.toms@oklandco.no

Les mer

Administrasjon

2860
Marianne AsmyhrSekretær

Dir: +47 64 84 60 60
marianne@oklandco.no

Les mer

1091
Ingrid Botten EngetAdvokatassistent DNA

Dir: +47 63 86 88 80
ingrid@oklandco.no

Les mer

2577
Marit FaanesSekretær

Dir: +47 64 84 60 61
marit@oklandco.no

Les mer

1097
Monica FossbråtenAdministrasjons- og regnskapssjef

Dir: +47 64 84 60 83
Mob: +47 909 44 859
monica@oklandco.no

Les mer

1104
Randi FoseidSekretær

Dir: +47 63 95 90 60
randi@oklandco.no

Les mer

1081
Bente HaugenRegnskapsmedarbeider

Dir: +47 64 84 60 85
bente@oklandco.no

Les mer

2575
Heidi K. LøvkvamSekretær

Dir: +47 22 42 60 60
heidi@oklandco.no

Les mer

Caroline MannionAdvokatsekretær

Mob. +47 959 77 376
caroline.mannion@oklandco.no

Les mer

1090
Inger Thorstensen OlsenRegnskapsmedarbeider

Dir: +47 67 23 47 10
inger@oklandco.no

Les mer

2578
Mette-Kristin Eng SkyrudSekretær

Dir: +47 64 84 60 84
mette@oklandco.no

Les mer

2580
Stine SørumIT-ansvarlig

Dir. +47 67 23 47 16
Mob. +47 977 74 821
stines@oklandco.no

Les mer