Hva søker du etter?  Partnere  |  Senioradvokater  |  Advokater  |  Advokatfullmektiger  |  Administrasjon

 

Partnere

3059
Audun Ludvig BollerudPartner

Dir:  +47 64 84 60 77
Mob: +47 951 54 111
audun.bollerud@oklandco.no

Les mer

1083
Bjørn BrodwallPartner

Dir:  +47 64 84 60 70
Mob: +47 917 08 203
bjorn@oklandco.no

Les mer

1109
Tor Erlend FramstadPartner

Dir: +47 64 84 60 76
Mob: +47 901 29 647
tor@oklandco.no

Les mer

1100
Ole Edward HagenPartner/ Møterett for Høyesterett

Dir: +47 63 86 88 80
Mob: +47 951 17 268
ole@oklandco.no

Les mer

1085
Gjermund PekebergPartner/ Møterett for Høyesterett

Dir: +47 63 95 90 60
Mob: +47 908 71 838
gjermund@oklandco.no

Les mer

2857
Malin Renate RanheimPartner

Dir: +47 64 84 60 80
Mob: +47 928 90 969
malin@oklandco.no

Les mer

Senioradvokater

1082
Bjørg Strandos GranerudSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 68
Mob: +47 951 72 059
bjorg@oklandco.no

Les mer

1101
Per Aksel HosarSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 82
Mob: +47 997 33 632
per@oklandco.no

Les mer

1098
Monica MelgårdSenioradvokat

Dir: +47 64 84 60 65
Mob: +47 924 96 025
monicam@oklandco.no

Les mer

Advokater

2851
Hans-Petter BenthAdvokat

Dir: +47 64 84 60 75
Mob: +47 416 18 708
hansp@oklandco.no

Les mer

1095
Marthe GrimsrudAdvokat (i permisjon)

Dir: +47 22 42 60 64
Mob: +47 919 03 035
marthe@oklandco.no

Les mer

2643
Bjørnar HulbakAdvokat (i permisjon)

Dir: +47 22 42 60 64
Mob: +47 919 02 627
bjornar@oklandco.no

Les mer

1086
Hanne Janitz IhlebyAdvokat

Dir: +47 64 84 60 69
Mob: +47 917 62 170
hanne@oklandco.no

Les mer

1664
Magnus Bryn LøbergAdvokat

Dir: +47 63 86 88 86
Mob: +47 919 00 881
magnus@oklandco.no

Les mer

1665
Ragnhild MartinsenAdvokat (i permisjon)

Dir: +47 64 84 60 60
Mob: +47 919 02 881
ragnhild@oklandco.no

Les mer

1835
Maria Drougge MillidahlAdvokat (i permisjon)

Dir. +47 63 95 90 66
Mob. +47 451 16 850
maria@oklandco.no

Les mer

Advokatfullmektiger

3020
Julie Sofie AasAdvokatfullmektig

Dir: +47 63 86 88 85
Mob: +47 947 88 583
julie.aas@oklandco.no

Les mer

2841
Dina Rojahn BergAdvokatfullmektig

Dir: +47 67 23 47 14
Mob: +47 919 04 064
dina.r.berg@oklandco.no

Les mer

3012
Christoffer Johannessen BjerkeAdvokatfullmektig

Dir: +47 22 42 50 66
Mob: +47 468 48 710
christoffer.bjerke@oklandco.no

Les mer

2642
Nina Andersen KvalheimAdvokatfullmektig

Dir: +47 22 42 60 63
Mob: +47 919 03 675
nina@oklandco.no

Les mer

2861
Emilie Alexandra Sæter LangelandAdvokatfullmektig

Dir: +47 64 84 47 18
Mob: +47 919 00 774
emilie@oklandco.no

Les mer

3017
Henrik MidtsæterAdvokatfullmektig

Dir: +47 63 95 90 65
Mob: +47 468 08 954
henrik.midtsaeter@oklandco.no

Les mer

3023
Henrik Johan MyhrerAdvokatfullmektig

Dir: +47 67 23 47 15
Mob: +47 941 59 615
henrik.myhrer@oklandco.no

Les mer

3021
Marte RisøyAdvokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 62
Mob. +47 468 37 147
marte.risoy@oklandco.no

Les mer

2842
Nina StrandvikAdvokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 81
Mob. +47 919 07 245
nina.strandvik@oklandco.no

Les mer

3022
Caroline Sofie TenoldAdvokatfullmektig

Dir. +47 64 84 60 74
Mob. +47 476 87 071
caroline.tenold@oklandco.no

Les mer

3019
Haakon TomsAdvokatfullmektig

Dir. +47 22 42 60 60
Mob. +47 919 03 180
haakon.toms@oklandco.no

Les mer

Administrasjon

2854
Marianne AsmyhrSekretær

Dir: +47 64 84 60 60
marianne@oklandco.no

Les mer

1091
Ingrid Botten EngetAdvokatassistent DNA

Dir: +47 63 86 88 80
ingrid@oklandco.no

Les mer

2556
Marit FaanesSekretær

Dir: +47 64 84 60 61
marit@oklandco.no

Les mer

1097
Monica FossbråtenAdministrasjons- og regnskapssjef

Dir: +47 64 84 60 83
Mob: +47 909 44 859
monica@oklandco.no

Les mer

1104
Randi FoseidSekretær

Dir: +47 63 95 90 60
randi@oklandco.no

Les mer

1081
Bente HaugenRegnskapsmedarbeider

Dir: +47 64 84 60 85
bente@oklandco.no

Les mer

2550
Heidi K. LøvkvamSekretær

Dir: +47 22 42 60 60
heidi@oklandco.no

Les mer

1090
Inger Thorstensen OlsenRegnskapsmedarbeider

Dir: +47 67 23 47 10
inger@oklandco.no

Les mer

2558
Mette-Kristin Eng SkyrudSekretær

Dir: +47 64 84 60 84
mette@oklandco.no

Les mer